BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi
 
 
 

Psk. Yeliz Sıbğatullah eğitimci olarak yer aldığı atölye çalışmamızda Hipnonefes/Bilinçaltı Çalışması konusunda eğitim verdi. Hipnozun tarihi süreçteki gelişiminden ve günümüzdeki uygulamalarından bahseden Sıbğatullah hipnozun hangi hastalıkların tedavisinde kullanıldığını da anlattı.

 

Ayrıca katılımcılarla toplu aktivite olarak nefes hipnozu (hipnonefes) yapıldı.

 

ÖZGEÇMİŞ (Yeliz Sıbğatullah)

(Klinik Psikoloji Uzmanı/Aile Danışmanı/Hipnoterapist,)

1977 İstanbul doğumlu ve iki çocuk annesidir. Eğitimlerini Davranış Bilimleri, Sosyoloji ve aynı zamanda Çocuk Gelişimi alanında tamamladı. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. Pedagojik Formasyon Eğitimini Eskişehir’de tamamladı. Bezmialem Üniversitesi Aile Danışmanlığı sertifika programını bitirdi  Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. Fransız Lape Hastanesinde Klinik Psikoloji alan stajını tamamladı. Uzun yıllar anaokul yöneticiliği ile birlikte çeşitli okul öncesi kurumlarında Pedagog/Danışman/Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmeni olarak görev yaptı.  Halen okul öncesi kurumlarında çocuk, ebeveyn ve öğretmenlere danışmanlık yapmakta, “Duygusal Zekâ Çocuk Atölyesi” ve “Hipno-Nefes Atölyesi” ile çocuk, yetişkin ve eğitimcilerle atölye çalışması yapmakta, Çözüm Danışmanlık ve Uluslararası Aile Danışmanları Derneğinde eğitim ve seminerler vermekte, Çocuk-Ergen-Aile Danışmanlığı yapmaktadır.

 
 

İsminiz
Mail adresiniz
Konu
Mesajınız

 
 

::: Ana Sayfa Manşet Haberleri - Diğer Yazılar

 
# 23 Mart 2018 Cuma
Subliminal (Bilinçaltı) Mesajlar Raporu
BİLKA`nın hazırladığı “Subliminal (Bilinçaltı) Mesajlar Raporu”nda Yapımcı-Yönetmen Dilşat Özer Kestevur`(proje koordinatörü), Uzm. Danışman Psikolog Meryem Kulaber Demirci, İlahiyatçı Sabriye Türkmen ve Av. Sümeyya Öcal yer almıştır.
 
 

 
 
 

 

 

::: BİLKA Haberci

İsminiz
:
e-Posta
:
 
 Katıl  Ayrıl
 
BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi © 2008 - Tüm hakları saklıdır