BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi
 
 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Ankara’da “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında gerçekleştirilen Kadına Yönelik Şiddet İzleme Komitesi Toplantısı’na Kurumumuzu temsilen Dilşat Özer Kestevur katıldı.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zümrüt Zehra Selçuk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve eski bakanlardan Güldal Akşit`in katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda ilgili kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları konu ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi, çözüm önerilerinde bulundu.

 

BİLKA`yı temsilen toplantıya katılan Başkan Yardımcımız Dilşat Özer Kestevur, eğitim ve medyanın, özelde kadına, genelde topluma yönelik şiddetteki yeri ve önemine dikkat çekti. Ayrıca son yıllarda hızla artan silahlanmanın da  denetim altına alınması ve sınırlandırılması  gerektiği konusunda görüş bildirdi.

 
 

İsminiz
Mail adresiniz
Konu
Mesajınız

 
 

::: Ana Sayfa Manşet Haberleri - Diğer Yazılar

 
# 19 Aralık 2018 Çarşamba
Atölye Çalışması (Opr. Dr. Şerafettin Özer)
“İkinci Beyin Olarak Adlandırılan Bağırsakların Fonksiyonları, Hastalıklarla İlgisi ve Korunulması / Beslenme” konulu eğitimimizi gerçekleştirdik.
# 13 Aralık 2018 Perşembe
Pilav Günümüzü Gerçekleştirdik
# 23 Mart 2018 Cuma
Subliminal (Bilinçaltı) Mesajlar Raporu
BİLKA`nın hazırladığı “Subliminal (Bilinçaltı) Mesajlar Raporu”nda Yapımcı-Yönetmen Dilşat Özer Kestevur`(proje koordinatörü), Uzm. Danışman Psikolog Meryem Kulaber Demirci, İlahiyatçı Sabriye Türkmen ve Av. Sümeyya Öcal yer almıştır.
 
 

 
 
 

 

 

::: BİLKA Haberci

İsminiz
:
e-Posta
:
 
 Katıl  Ayrıl
 
BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi © 2008 - Tüm hakları saklıdır