BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi
 
Kuruluş yıldönümümüz münasebeti ile her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz BİLKA’nın geleneksel pilav günü Eyüp Sultan Konağı Restaurant’ta yapıldı.
Kuruluş yıldönümümüz münasebeti ile her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz BİLKA’nın geleneksel pilav günü Eyüp Sultan Konağı Restaurant’ta yapıldı.
 
 
 

Kuruluş yıldönümümüz münasebeti ile her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz BİLKA’nın geleneksel pilav günü Eyüp Sultan Konağı Restaurant’ta yapıldı. 

Mazeretleri sebebi ile programa katılamayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Elazığ Valisi Muammer Erol, Sivas Valisi Ali Kolat, Kadıköy Belediye Başkanı Av. Selami Öztürk, Kadıköy Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdiresi Tülin Ergüner, Doç. Dr. İbrahim Çapak, Ömer Döngel, Geleceğe Bir Işık da Bizden Projesi Koordinatörü Dilşat Özer Kestevur, Antalya Barosu Sağlık Komisyonu Başkanı Av. Vildan Eryılmaz ve Şeyma Öz’ün mesajları katılımcılara iletildi.

Gerek katılarak gerek ise tebrik ve destek mesajları ile yanımızda yer alan çok sayıda kişi ve kuruma teşekkür ediyoruz.

Başkanımız Av. Alev Sezen`in bir konuşma yaptığı pilav günümüzde katılımcılarımız da selamlama konuşması yaptılar.

Üyelerimizin yanı sıra katılımcılar arasında, BİLKA danışma kurulu üyemiz Prof. Dr. M. Kürşad Türkdoğan, Prof. Dr. Celal Yeniçeri, Y. Doç. Dr. Ehlinaz Torun ve Y. Doç. Dr. Mehmet Emin, kurum avukatımız Av. Murat Kutlu Sezen, tarihçi-yazar Metin Hasırcı, gazeteci Şaban Kalafat, YİMDER Başkanı Kenan Demirhan, Saadet Partisi eski Eyüp ilçe başkanı Naci Ödük, HAKEDER yönetim kurulu üyesi Leman Aksay, sanatçılar Betül Arım ve Akın Akıntürk, iş adamı Remzi Erence ve Hacı Bekir Özcan, organizatör Derya Şen’de yer aldılar.

Ayrışmayı değil birleşmeyi esas alan, Türkiye’nin ilk ve tek kadınlardan müteşekkil araştırma merkezi olan BİLKA farklı sosyal ve kültürel yapılara sahip, renkli bir zümreyi bir araya getirmeyi başardı.

BİLKA’nın artan bir ivme ile takipçi ve destekçilerinin çoğalacağına, düzeyli ve etkili araştırmalar ile adından sıkça söz ettireceğine inanıyoruz.

Bizden yakın ilgi ve desteklerini esirgemeyen Eyüp Sultan Konağı İşletmecisi ve İlme Hizmet Vakfı 2. Başkanı Mustafa Çelik’e de teşekkür ediyoruz.

 
 
 

İsminiz
Mail adresiniz
Konu
Mesajınız

 
 

::: Pilav Günleri - Diğer Yazılar

 
# 15 Kasım 2017 Çarşamba
10. Yılımızı Büyük Bir Coşkuyla Kutladık
10. Yıl kutlamamızı her yıl tertip ettiğimiz geleneksel pilav günümüz ile birlikte gerçekleştirdik.
# 24 Ocak 2017 Salı
Geleneksel Pilav Günümüzü Gerçekleştirdik
Kuruluş yıldönümümüzü kutladık
# 3 Kasım 2015 Salı
Geleneksel Pilav Günümüzde Bir Araya Geldik
Geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Pilav Günümüz coşkulu geçti.
# 27 Kasım 2014 Perşembe
BİLKA`nın 8. Senei Devriyesi
Geleneksel Pilav Günümüz yapıldı.
# 8 Kasım 2013 Cuma
Pilav Günümüzden Notlar
BİLKA’nın geleneksel pilav günü yapıldı.
# 19 Kasım 2012 Pazartesi
Kuruluşumuzun Yıldönümünde Biraradaydık
Kuruluş yıldönümümüz münasebeti ile her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz BİLKA’nın geleneksel pilav günü yapıldı.
 
 

::: Yazarlar

 
 
 

 

 

::: BİLKA Haberci

İsminiz
:
e-Posta
:
 
 Katıl  Ayrıl
 
BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi © 2008 - Tüm hakları saklıdır