BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi
 

::: Röportaj

 
# 9 Kasım 2018 Cuma
Prof. Dr. Türker KILIÇ
Glivec`in toksikolojik çalışmaları bizim ekibimiz tarafından zaten yapılmış olduğu için onların bir kez daha benzer çalışmalar yapmalarına gerek olmadan direkt kullanıma girdi ve tedavide çok etkili olduğu onlar tarafından da saptandı. Yani beyin tümörlerinden yola çıkarak daha farklı bir alana yayılan bu ilacın keşfi bana aittir
# 25 Mayıs 2017 Perşembe
Prof. Dr. Hanefi ÖZBEK
Her zamanda sanat gelişir, ilerler. Belki Mozart bile şu zamanda yaşıyor olsa kendi müziğini beğenmeyebilirdi. Müzik terapi için kişinin sevdiği, anladığı tür müzikle çalışmak uygun olacaktır.
# 4 Ekim 2012 Perşembe
Şahin ÖZER
Şahin Bey, sizi Türkiye’de tanımayan yok neredeyse. Bu kadar tanınmış olmanın ya da sanatçıların patronu olmanın zorlukları nelerdir?
# 4 Ekim 2012 Perşembe
Prof. Dr. Nevzat KOR
İlkokulu beşinci sınıfa kadar Aydın’da okudum. İlkokula gitmek için 25 dakika yol yürümek zorunda kalırdım, yerler çamur yumuşak zemin ayağımız basınca toprak çöküyor, sonra trene binip 5 km öteye daha giderdim, sonra tekrar yürüyerek ancak okula böyle ulaşırdım.
# 4 Ekim 2012 Perşembe
Nurten GÜZELSEVDİ
Radyo-Tv ve Sinema bölümünü bitirdikten sonra televizyon dünyası çok fazla kanalın açılmaya başladığı bir döneme girmişti. Bu alanda yapabileceğim şeyler olduğunu düşündüm ve alanda ihtiyaç olacağını hissettiğim için televizyon dünyasına yoğunlaştım.
# 4 Ekim 2012 Perşembe
Prof. Dr. Nurşen MAZICI
Türkiye`nin Irak`a yapacağı sınır ötesi bir operasyonun muhtemel sonuçları neler olabilir?
 
 

 
 
 

 

 

::: BİLKA Haberci

İsminiz
:
e-Posta
:
 
 Katıl  Ayrıl
 
BİLKA - Bilge Kadın Araştırma Merkezi © 2008 - Tüm hakları saklıdır