Geleneksel Pilav Günümüz Coşkulu Geçti

Geleneksel Pilav Günümüz Coşkulu Geçti
Geleneksel Pilav Günümüz Coşkulu Geçti

BİLKA’nın geleneksel pilav günü Üsküdar Evlendirme Dairesinin Restaurant kısmında yapıldı. Her sene kuruluş yıldönümü olan Ekim ayında yapılan ve geniş bir katılımın gözlendiği, medyanın da büyük ilgi gösterdiği pilav günümüz coşkulu bir havada geçti.

Tebrik ve destek mesajları ile yanımızda yer alan çok sayıda kişi ve kurumlar arasında Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara ile Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi de bulunuyordu.

Üyelerimizin yanı sıra katılımcılar arasında, BİLKA danışma kurulu üyemiz Sakarya Üniversitesi kurucularından, Saraybosna Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanlarından Prof. Dr. Nevzat Kor, BİLKA’nın avukatı Av. Murat Kutlu Sezen, emekli Bağcılar Müftüsü Cihan Kurt, MHP İl yönetim kurulu üyesi Av. Zekeriya Şerbetçioğlu, İl yönetim kurulu üyesi ve Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Namık Nas, Üsküdar Kadın Sığınma Evi Müdirelerinden Saliha Top, Üsküdar Kadın Sığınma Evi Müdür Yardımcısı Ebru Özkan, Kadınların El Ürünlerini Geliştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Münevver Yorulmaz, Bünyan Sağlık Lisesi Müdürü Ahmet Keklik, emekli öğretmen Şerife Uyanık, emekli öğretmen Oğuz İçöz, öğretmen Mustafa Top, öğretmen Ali Arıslı, Av. Mualla Özyaprak, Dr. İsmihan Yetimakman, moda tasarımcısı Nazan Bayrambey, grafiker Serkan Kaptan, iş kadını Gonca Kaptan, iş adamı Remzi Erence, iş adamı Şaban Doruk, iş adamı Ayhan Örnek, gazeteci-program yapımcısı-yayın koordinatörü Betül Bozdoğan, gazeteci-program yapımcısı Tülay Battal, gazeteci-genel yayın yönetmeni İslam Arslan, gazeteci Cihat Arpacık, gazeteci Hamit Çulha, gazeteci Teoman Devrim, foto muhabir Hüseyin Akyol, gazeteci Musa Has, gazeteci Emine Şimşek de yer almıştır.

Ayrıca bizden yakın ilgi ve desteklerini esirgemeyen Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara’ya teşekkür ediyoruz.