Geleneksel Pilav Günümüzde Bir Aradaydık

Geleneksel Pilav Günümüzde Bir Aradaydık
Geleneksel Pilav Günümüzde Bir Aradaydık

BİLKA’nın geleneksel pilav günü İlim Yayma Cemiyeti Eyüp Şubesinin bahçesinde yapıldı. Her sene kuruluş yıldönümü olan Ekim ayında yapılan pilav günümüzde yine bir arada idik.

Gerek katılarak gerek ise tebrik ve destek mesajları ile yanımızda yer alan çok sayıda kişi ve kuruma da teşekkür ediyoruz.

Bir hafta önce benzeriUganda Maliye Bakanına hediye edilenEyüp Sultan ve çevresinin taş üzerinekarakalem ileresmedildiğitablo Y. Doç. Dr. Mehmet Emin tarafından Av. Alev Sezen`e hediye edilmiştir.

Üyelerimizin yanı sıra katılımcılar arasında, BİLKA danışma kurulu üyemiz Prof. Dr. M. Kürşad Türkdoğan ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Emin, BİLKA’nın avukatı Av. Murat Kutlu Sezen, İlme Hizmet Vakfı 2.Başkanı Mustafa Çelik,Çorlu 2. Noteri Ahmet Mıdıkhan,İBB Sağlık Daire Bşk. İdarecisi Şaban Coşkun, öğretmen Ayşe Karadağ,emekli öğretmenÖzgül Özdil, Uzm. Psikolog Zehra Özdil,kimya mühendisi Serdar Karadağ, iş kadınıHavva Mansur, iş adamı Remzi Erence, iş adamı Hacı Bekir Özcan, iş adamı Mehmet Özdemir,organizatör Derya Şen,gazeteci Hamit Çulha,gazeteci Musa Has da yer almıştır.