Ziyaretçilerimiz İle Hoş Sohbetler

Ziyaretçilerimiz İle Hoş Sohbetler
Ziyaretçilerimiz İle Hoş Sohbetler

Özdemiroğlu Orta Okulu`nun müdürü İsmail Güner ve Orion Müzik Gurubu`nun kurucusu, solisti ve gitaristiYıldırım Erdemli bizlerle idi.

Ziyaretçilerimiz BİLKA`yı daha yakından tanıma fırsatı buldu vefaaliyetlerimiz hakkında bilgilendiler.

ÖZGEÇMİŞ (YILDIRIM ERDEMLİ)
13 Aralık 1974, İstanbul
Gitar & Geri Vokal &Vokal
1993 yılında da gitar çalmaya başladı. Tek başına müzik yapmak yetmeyince, 1995 yılında ilk grubu Ecnadeyn`i kurarak grup müziği yapmaya başladı.
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bahar Şenlikleri, Kdz. Ereğli Çilek Festivali, Mimar Sinan Üniversitesi Bahar Şenlikleri vb. etkinliklerde birçok kez grubuyla sahne aldı.
1998 - 2003 arası aktif müzikten uzak kalan Yıldırım, 2003 Şubat`ında Orion`u kurdu.
Ekipmanı;
Epiphone Les Paul Classic
Line 6POD X3
Line 6 FBV Express
D`Addario Strings 10-46
Planet Waves pena ,99mm

ORİON MÜZİK GURUBU
Orion, 2003 yılında İstanbul’da kurulmuş, Türkçe sözlü Rock tarzında şarkılar yapan bir beste grubudur.İnternet üzerinden konser veren ilk Türk grubudur.Orion bir konser grubudur ve yaptığı coverlarla dinleyenlerin beğenisini kazanmıştır.
Orion, müziğin uluslararası literatürde bir "eğlence" biçimi ve sanatı kabul edilmesinden yola çıkarak, dinleyicisine günümüz tabiriyle "pozitif enerji" yüklemeyi görev saymaktadır. Konserlerinde izleyicilerine sahneden aktardıkları olumlu hava ve neşeli bir ortamın sağlanması, en önemli önceliklerinden biridir. Birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.
Daha ayrıntılı bilgiyewww.gruporion.comadresinden ulaşabilirsiniz.