Kuruluşumuzun Yıldönümünde Biraradaydık

Kuruluşumuzun Yıldönümünde Biraradaydık
Kuruluşumuzun Yıldönümünde Biraradaydık

Kuruluş yıldönümümüz münasebeti ile her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz BİLKA’nın geleneksel pilav günü yapıldı.

Elazığ Valisi Muammer Erol,Kayseri Valisi Şerif Yılmaz,Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Kadıköy Belediye Başkanı Av. Selami Öztürk, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Geleceğe Bir Işık da Bizden Projesi Koordinatörü Dilşat Özer Kestevur, Antalya Barosu Sağlık Komisyonu Başkanı Av. Vildan Eryılmaz`ın gönderdikleri mesajlar katılımcılara iletildi.

Gerek bizzat katılarak gerek ise tebrik ve destek mesajları ile yanımızda yer alanBİLKA dostlarına teşekkür ediyoruz.

Başkanımız Av. Alev SezenkonuşmasındaBİLKA`nın faaliyetleri ve devlet politikalarına yansımaları hakkında bilgiler verdi.

Üyelerimizin yanı sıra katılımcılar arasında, BİLKA danışma kurulu üyemiz Prof. Dr.İbrahim Çapak,kurum avukatımız Av. Murat Kutlu Sezen, Prof. Dr. Ramazan Biçer, tarihçi-yazar Metin Hasırcı, gazeteci Hamit Çulha ve Teoman Devrim,HAKEDER Başkan Yardımcısı Leman Aksay ve yönetim kurulu üyesiMeltem Ensari, AGD il yönetim kuruluüyesi Sabriye Bahtiyaroğlu,Kadınların El Ürünlerini Geliştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Münevver Yorulmaz,Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği Başkanı Hasan Konuk, Tekel E. GenelMüdür Yrd. Mehmet Keleş,Emekli Astsubay Mürsel Başer,Din görevlisi Ali Kemal Emir, iş kadını Nezaket Emir,iş adamıAyhan Örnek, Cengiz YorulmazveŞaban Doruk`da yer aldılar.

Ayrışmayı değil birleşmeyi esas alan, Türkiye’nin ilk ve tek kadınlardan müteşekkil araştırma merkezi olan BİLKA farklı sosyal ve kültürel yapılara sahip, renkli bir zümreyi bir araya getirmeyi başardı.