Kayıp Sığınmacı ve Göçmen Çocuklar Raporu

Kayıp Sığınmacı ve Göçmen Çocuklar Raporu
Kayıp Sığınmacı ve Göçmen Çocuklar Raporu

Başta savaşlar sebebi ile dünyada milyonlarca insan sığınmacı ve göçmen olarak evlerinden, yurtlarından ayrılmak zorunda kalmıştır. En zor şartlarda yaşamakta, yaşamsal ihtiyaçlarını dahi zor karşılamaktadırlar. Yaşadıklarının en zoru ise çocuklarının ellerinden kayıp meçhule gitmesidir. Her yaştan çocuğun en çirkin emellere alet edilmesi dünyanın bildiği ancak görmezden geldiği aşikâr bir gerçektir.

Bu kayıp çocuklar; insan kaçakçılarının, organ ve fuhuş mafyalarının eline düşmekte, satanist ayinlerde ve ritüellerde kurban edilmekte, elitlerin ölümsüzlük ve gençlik iksiri adını verdikleri bir çeşit uyuşturucu (adrenochrome serumu) elde etmek için kanları akıl almaz işkencelerle alınmakta, suç çetelerinin eline düşmekte, beyin yıkama metodu ile ajan olarak yetiştirilmekte, zorla silah altına alınmakta, terör örgütlerinin elinde militanlaştırılmakta, misyonerlik faaliyetlerine maruz kalarak din değiştirmek zorunda kalmakta, kültürel benliklerini yitirmekte (asimilasyon), eşcinsel ailelere evlatlık olarak verilmek üzere satılmakta, uyuşturucu bağımlısı haline getirilmekte; uyuşturucu satışında, Avrupa’nın yeni trendi (Afrika’ya özgü vudu adı verilen) büyülerde, etik dışı deneylerde denek olarak, köle ya da seks kölesi olarak kullanılmaktadırlar.

İnsani ve vicdani mesuliyetimiz gereği güvenli ve konforlu ortamlarımızdan sıyrılıp şu anda dünyanın herhangi bir yerinde korku ve acı içerisinde oldukları şüphe götürmez kayıp sığınmacı ve göçmen çocuklarımız için harekete geçmeliyiz. İnsanlık vazifemiz addedip var gücümüzle mücadele etmeli hiç bitmeyen suni gündemler içinde debelenirken bu çocuklarımızın ellerimizden kayıp gitmesine müsaade etmemeliyiz.

Bu çocukların vebalinin bütün dünyayı saracağından kimsenin şüphesi olmasın!

BİLKA olarak tüm dünyaya, yöneticilere, kanun koyuculara, siyasilere, bürokratlara, sivil toplum kuruluşlarına, medya organlarına konuyu ayrıntılı bir şekilde ele alıp değerlendirmelerimizi ve çözüm önerilerimizi dile getirdiğimiz raporumuz ile sesleniyor, ivedilikle harekete geçilme çağrısı yapıyoruz.

BİLKA`nın hazırladığı Kayıp Sığınmacı ve Göçmen Çocuklar Raporunu buraya tıklayıpindirebilirsiniz.