Berrin Atmar

Berrin Atmar
Berrin Atmar 1959 yılında İstanbul`da doğdu. İlk ve orta okulu Ankara ve İstanbul`un değişik ilçe ve okullarında okudu. 1979 yılında Üsküdar Kız Lisesinin Edebiyat bölümünü, 1984 yılında da Florance Nightingale Hemşirelik Yüksek Okulunu bitirdi. Çapa Tıp Fakültesi Göz Kliniğinde servis sorumlusu olarak 3 yıl çalıştı. Daha sonra evlilik nedeniyle Trakya bölgesinde Sağlık Bakanlığına geçip emekliliğe kadar orada bulundu. Tekirdağ Devlet Hastanesinde 8 yıl boyunca önlisans eğitiminde staj akademisyenliği yaptı. Emekli olunca tekrar İstanbul`a dönüp 3 yıl kadar dinlendikten sonra 2008 de çiçekçi dükkânı açtı, halen çiçekçilik yapmaktadır. Evli ve 2 erkek çocuk annesidir.

Berrin Atmar Yazıları

Gülser Anne`den Tavsiyeler-15 (Evde Sirke...)

Gülser Anne`den Tavsiyeler-15 (Evde Sirke...)

Elma sirkesi doğal bir iksirdir. Neredeyse bütün sistem hastalıklarında, alerji ve yüksek ateşli hallerde, yaşlılığa sağlıklı hazırlanmada, pırıl pırıl bir cilt için,kısacası bedenimizin içten ve dıştan tedavisi için doğal bir ilaçtır.

Gülser Anne`den Tavsiyeler-14 (TU Tu Maaşallah...)

Gülser Anne`den Tavsiyeler-14 (TU Tu Maaşallah...)

Nazar deyince yarı ciddi-yarı alay tarzı ifade vardır bazılarında.  Bilmezler...  Nazarın etkileri o kadar büyüktür ki,  etkisini,  bütün bir ömürde, “her şey ters gidiyor” da bile arayabilirler.